×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب استاندار جدید سیستان و بلوچستان

با توجه به ابلاغ منع به کارگیری بازنشته ها در مناصب دولتی این روزها گمانه زنی در خصوص انتخاب استاندار جدید سیستان و بلوچستان به مهمترین سوژه های درون استانی تبدیل شده است.

سید دانیال محبی، استاندار فعلی سیستان و بلوچستان براساس قانون منع به‌کار‌گیری بازنشستگان ‌باید تا مدت تعیین شده ۲۴ آبان صندلی خود را به شخص دیگری واگذار کند.

تسنیم با معرفی برخی چهره‌های مطرح برای تصدی پست استانداری سیستان و بلوچستان به بررسی سوابق فعالیتی این ‏گزینه‌ها می‌پردازد البته این جایگاهی است که هنوز شخصی به طور رسمی از سوی وزارت کشور برای آن معرفی نشده است اما بازار گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب استاندار جدید سیستان و بلوچستان داغ شده است.

عیسی فرهادی

در کارنامه فرهادی رئیس آموزش و پرورش شهرستان اردل، بخشدار-معاون فرماندار و فرماندار شهرستان‌های اردل، لردگان و خراسان، معاون اداری و مالی بنیاد مستضعفان و جانبازان استان چهار محال و بختیاری، قائم‌مقام و مدیرکل صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان خراسان جنوبی، سرپرست استانداری استان خراسان جنوبی، معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه کرج و سرپرست استانداری البرز دیده می‌شود.

وی هم‌اکنون به‌عنوان فرماندار تهران فعالیت می‌کند.

 

علی اسماعیلی

در کارنامه اسماعیلی معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداری خراسان جنوبی، مشاورحقوقی معاونت طرح وبرنامه وقت وزارت کشور، مدیرکل ومشاور حقوقی استاندار استان سیستان وبلوچستان، دبیرستاد مبارزه باموادمخدر استان سیستان وبلوچستان، مشاوراستانداردرامور ایثارگران استانداری سیستان وبلوچستان، معاون مدیرکل حقوقی وزارت کشور، سرپرست دفتر هیئت رسیدگی به تخلفات اداری وزارت کشور، معاون حقوقی مرکز بازرسی وامور حقوقی وزارت کشور(مدیرکل حقوقی)، نماینده وزارت کشوردرکمیته حقوقی تدوین برنامه ششم توسعه، نماینده وزارت کشور در تدوین آیین نامه های قانون نظام صنفی و نماینده وزارت کشور درکمیسیون های مختلف دولت ومجلس دیده می‌شود.

 

سید جواد حسینی

‌سیدجواد حسینی نیز گزینه‌ای جدی برای استانداری سیستان و بلوچستان ‌است که سوابقی مانند حضور در آموزش و پرورش خراسان رضوی و فرمانداری مشهد و معاونت سیاسی و امنیتی استانداری خراسان‌رضوی را در کارنامه خود دارد.

وی نیز چهره‌ای ملی در میان سایر گزینه‌ها محسوب می‌شود و ممکن است در نهایت حکم کلیدداری استانداری سیستان و بلوچستان  به نام وی بخورد.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

false
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: